Varis's blog

Maģijas rituāls pret tenkotāju, aprunātāju

Mūsu dzīvē ir ne tikai prieki , bet ir arī nepatīkamas lietas. Bieži to rada mūsu darbabiedri, kaimiņi, draudzenes- tenkotāji.

Ko tad darīt , ja gribam norobežoties no tenkotājiem?

Nopērciet saspraužamo adatu, tad ielejiet glāzē tīru ūdeni.Attaisiet saspraudīti un paskatieties uz to, iečukstiet maģisku teikumu saspraudītē '' kā es aizveru saspraudīti , tā es aizveru muti tenkotājiem , nosaucot viņus vārdā un uzvārdā''.

Saspraudīti aizveram un iemetam glāzē ar ūdeni, iečukstot ''tava mute ir ciet un pielieta pilna ar ūdeni, turpmāk klusēsi ,kā mēma zivs, vairs nekad netenkosi. Lai notiek.

Ūdens glāze , lai pastāv pāris dienas, tad saspraudīti izmetam miskastē, nepieskaroties, ūdeni izlejam kanalizācijā.

Ja gadījumā nezināt tenkotāja , blēdībās iesaistīto vārdu, tad veidojiet vārdojumu cilvēku grupai...piem. grāmatvedības nodaļai ,VID struktūrai ,tiesu izpildītājiem, shēmotājiem, kukuļus mīlošiem darbiniekiem, negodīgiem politiķiem.....OIK , NĪN atcelšanas pretiniekiem.

Ticiet man , tā ir ļoti sena , iedarbīga metode, lai noliktu pie vietas visus, nav svarīgi vai tas ir Latvijas prezidents  vai stacijas bomzis. Un tad pavērojiet , kas notiks vēlāk ar šiem tenkotājiem.

 Rakstiet , ja nepieciešama palīdzība viav200@mail.ru

To add a comment, you need to be logged on
ExitLogin | Register