tulpe's blog

par aizgājējiem

Mani vienmēr biedē mirušo spēja aizraut sev līdzi dzīvos.Varbūt mirušajam vajadzīga enerģija,lai pārkāptu šīs pasaules slieksni? Kā pasargāt sevi un,galvenais,savus mīļos? Esmu nonākusi pie secinājuma,ka cilvēks nomirst tad,kad devis savu piekrišanu šim procesam. Ja esi piekritis aiziet,tad tur vairs nepalīdzēs neviena ekstrasensa enerģija. Par kapsētām arī varētu uzrakstīt veselu blogu.Daudz mirušie nemaz nevēlas tur atrasties.Patiesībā,laikam,cilvēkam jābūt apglabātam netālu no vietas,kur viņš dzīvojis,vai, kura viņam ir bijusi mīļa. Man vecaistēvs teica,lai aprokot viņu tepat dārza maliņā,par ko es pasmējos toreiz,bet pašai ir līdzīgas sajūtas.Vārdu sakot,kapsētas ir pretdabisks veidojums,lai mums,dzīvajiem ir labāk ap dūšu,sak,labāk projām no acīm,bet mirušie tur nejūtas labi. Atgriežoties pie domas par savu mīļo nosargāšanu,iespējams, bija kāds rituāls,kuru piekopa mūsu senči.Varbūt tā bija tā pati veļu mielošana veļu laikā rudeņos? Vēl interesants temats ir mūsu mājdzīvnieki.Vai drīkst viņus apbedīt turpat pie mājas? Mājdzīvnieki mūs aizsargā,ja mēs viņus esam mīlējuši! 

Varis
2014-05-09 20:21:09
Liela tēma....daudziem mirušiem ir viena liela problēma -lielā enerģētiskā saite dzīves laikā ar radiniekiem mantas, naudas kults, tad smaga dvēsele -virs 3 gramiem.Visas šis lietas nobremzē nelaiķa došanos uz nākamo iemiesošanos.Padara to neiespējamu, sekas parasti ir,ka nelaiķis dzīvo kopā ar dzīvajiem radiniekiem -ņem enerģiju un jaucās radinieku dzīvēs.
Paliek par enerģētisko parazītu.Jo nomirstot 40 dienā viņam ir jāiet prom (dvēselei).Ja neaiziet, viņam pazūd enerģija un viņš paliek starp fizisko un nākamo pasauli-iesprūst uz nezināmu laiku, varbūt mūžīgi.
Varis
2014-05-09 20:27:43
Par atrašanos kapos.Tātad 40 dienā dvēsele iet prom uz nākamo iemiesošanos.Kapos 41 dienā nav neviena miruša cilvēka dvēseles.Kapu kults gan Latvijā un citur producē negatīvas lietas.Pareizi būtu ,ja pēc nāves cilvēku sadedzinātu un pelnus izkaisītu virs upes.Kā to dara Indijā.Rezultātā nelaiķi sadedzinot, nodzēšās viss negatīvs , ar ko ir apkāries nelaiķis savā dzīves laikā.Tas ir labāk .Norokot kapos ir problēmas ar negatīvās enerģijas novadīšanu, jo nav noslēpums ,ka nomirstot cilvēkam , izdalās ļoti liela enerģija-solitoni.Kura tad arī maisās pa visām kapsētām un var tikai kaitēt citiem dzīvajiem.
To add a comment, you need to be logged on
ExitLogin | Register