Conrads's blog

Як іноземцю отримати посвідку на постійне проживання

Посвідка на постійне проживання


Україна це прекрасна країна в Східній Європі, що володіє великими розмірами і стрімко розвивається в усіх напрямках. Приїжджаючи сюди, іноземні громадяни отримують найширші можливості для ведення власного бізнесу, фінансового інвестування або ж просто комфортного проживання зі своєю родиною. Але для більш зручного перебування на території української держави іноземцям може потребувати постійноговиду на проживання в Україні. 

Посвідка на постійне проживання в Україні це вид документа, який дозволяє іноземному громадянинові проживати тут протягом необмеженого періоду часу. Таким чином, отримавши його, іноземний громадянин може безперешкодно в'їжджати або виїжджати за межі країни, а також користуватися всіма благами проживання в ньому без необхідності отримання нового паспорта або ж зміни громадянства. Якщо вас цікавить оформлення ПМЖ Україна, то ви можете звернутися за кваліфікованою підтримкою юристів нашої компанії. 

Наші юристи готові надати вам професійну допомогу в отриманні посвідки на постійне проживання в Україні, проконсультувати по всіх питаннях. Ми володіємо величезним досвідом роботи в цьому напрямку діяльності, високою кваліфікацією і бездоганною репутацією серед клієнтів іпартнерів по бізнесу. Щоб оформити постійну посвідку на проживання в Україні зателефонуйте нам прям зараз за телефонами, вказаними на сайті. 

ЩО ПРЕДСТАВЛЯЄ СОБОЮ ПОСТІЙНИЙ ДОЗВІЛ НА ПРОЖИВАННЯ? 

Посвідка на постійне проживання абсолютно законним способом легалізації громадян інших країн в Україні. Дуже часто його також називають просто ПМЖ. Важливо відзначити, що на відміну від тимчасового документа, що дозволяє перебувати на території української держави протягом дванадцяти місяців, такий документ має безстроковим дією. 

Слід пам'ятати, що постійний вид на проживання можуть отримати іноземці за умови досягнення ними шістнадцятирічного віку. Крім того, законом передбачено, що в окремому випадку такий документ можуть видати і більш молодим людям (за умови наявності письмового дозволуобох батьків, завіреного у нотаріуса). Крім того, необхідно пам'ятати про правило заміни посвідки на постійне проживання при досягненні людиною двадцяти п'яти і сорока п'яти років. 

ЯК ОТРИМАТИ ПМЖ В УКРАЇНІ? 

Перед отриманням посвідки на постійне проживання спочатку необхідно пройти процес оформлення дозволу на імміграцію. Такий дозвіл можебути отримання як за квотою імміграції, встановленої ДМС України, так і окремо від неї. 

Так, згідно з квотою імміграції постійний вид на проживання в Україні можна отримати, якщо людина: діячем науки або культури, а також може принести суттєву користь українській державі; 
Готовий вкласти в економіку України грошову суму в 100 000 або більше; родичем по першого ступеня споріднення (дитиною, батьком або чоловіком) особи, що отримала посвідку на постійне проживання в нашій країні; родичем по другого ступеня споріднення (мова йде про братів або сестер, дідусів або бабусь, онуків) для особи, яка має громадянство України; 
Мав в минулому український паспорт; 
Оформив статус біженця або політичний притулок і знаходиться в країні не менше 36 місяців; жертвою протизаконних дій, пов'язаних з торгівлею людьми (має встановлений статус), перебуваючи в Україні як мінімум 36 місяців. 
Крім того, отримання постійного виду на проживання в Україні може бути здійснено і в обхід імміграційної квоти, встановленої державою. Це стосується тих випадків, коли бажає оформити такий документ особа: 

Надає безпосередній інтерес для країни (державної ваги); 
Знаходиться заміжня з громадянином держави не менше 24 місяців; 
Доводиться дитиною або батьком особі, яка має український паспорт; 
Має право на отримання українського паспорта згідно з чинним законодавством країни (в даній статті йдеться про можливість його отримання на підставі територіального походження); 
Опікується резидента України (крім того, це можуть бути іноземці, які перебувають під опікою українських громадян). 
To add a comment, you need to be logged on
ExitLogin | Register