magicLight's blog

Saules aptumsums 20.martā

Ceturtdien, 2015.gada 20.martā notiks vērā ņemams notikums, kas atstās iespaidu uz mums visiem. Eiropā būs novērojams liels, daļējs saules aptumsums. Tas, ka viņš teorētiski ir novērojams, nenozīmē, ka viņu vajadzētu novērot. Praktiski - to darīt nedrīkst.

Astroloģiski šis būs ļoti nepatīkams notikums. Saule jeb sūrija astroloģijā asociējas ar ego, ar visa veida varu - dievs, priekšnieks, tēvs u.t.t., ir veselības simbols, vīrišķā pirmsākuma simbols u.tml. Tātad - saules aptumsums skar vadītājus, tai skaitā - valstu vadītājus un, līdz ar to, valstis. Tāpēc minētajā datumā vislabāk izvairīties no kontaktiem ar priekšniecību un noteikti nevar pieņemt nekādus svarīgus lēmumus, jo tam var būt tālejošas negatīvas sekas.

Īpaši satraucošs šis aptumsums ir, jo atrodas pa problēmu asi horoskopā, kas ir 6-12. Sūrija atrodas horoskopa 12.bhavā, kas ir dzīves sfēra, kas saistīta ar visa veida zaudējumiem, tai skaitā - veselības zaudējumiem. Ieteikums minētajā dienā, īpaši laikā, kad būs pilns saules aptumsums - tā kulminācija, neiet ārā no mājas un nekādā gadījumā neskatīties uz sauli. Ieteicams skaitīt mantru Om Sum Sūrjāja Namaha atrodoties ar seju austrumu virzienā.

To add a comment, you need to be logged on
ExitLogin | Register