magicLight's blog

No 25. februāra problēmas ar enerģiju

2016.gads ir sācies visai izteiksmīgi, bet vēl ne tuvu nav sasniegts izteiksmības maksimums. Sākot ar 25.februāri, savienosies divas papagrahas jeb sliktās planētas ar diametrāli pretēju dabisko nozīmi. Viena (Sa) nozīmē ierobežojumus, nedošanu, neatļaušanu u.tml., otrā - tieši pretēji - aktīvā enerģija. Salīdzinājumam var iedomāties ātri braucošu mašīnu un koku, kurā šī mašīna iebrauc. Vai arī atombumbu, kurā ir ieslodzīta enerģija līdz brīdim, kad viņa nāk ārā.

Astroloģiskā kombinācija veidojas kalapuruša 8.bhavā, kas ir mistiskā bhava - melnais caurums. Tas nozīmē, ka problemātiskā kombinācija norisinās problemātiskajā bhavā, kas, nešaubīgi, izsauks dažādas problēmas - piemēram - negadījumus, avārijas u.tml. dažādos mērogos. Šī ir globāla situācija - gočars, kas skars katru personu savādāk, bet tas, ka būs problēmas, par to šaubas nav.

Situācija turpināsies līdz 5.jūnijam, bet atjaunosies 26.jūlijā un turpināsies līdz 18.septembrim.

Šajā laikā ieteicams uzmanīties, pa kādiem rajoniņiem staigājam, piedomāt pie savām emocijām, kas var novest pie kašķiem un drūrīšu vicināšanas. Nieks par vicināšanu, vairāk būtu jāuztraucas par karmisko atlikumu, kas tam sekos. Tāpat, ieteicams ievērot satiksmes noteikumus.

Lai arī Mangala (Ma) ir papagraha, tomēr viņš atradīsies savā pārvaldītajā bhavā un būs virzienā uz savu Uča pozīciju, līdz ar to viņa ietekme būs mazāk nelabvēlīga nekā varētu šķist, tomēr Šanāiščara vai Šani (Sa) vilks ārā vienīgi negatīvu karmu, ibo atrodas nedraudzīgā bhavā un ceļā uz savu nīču.

Kombinācija ļoti auglīga dažādu negaidītu, pēkšņu problēmu izlekšanai ne no kurienes, kā rezultātā tautieši cietīs. Lielākās problēmas varētu rasties mithunām (ascendents - dvīnis), mešām (asc - auns), un dhanu (asc - strēlnieks).

To add a comment, you need to be logged on
ExitLogin | Register