magicLight's blog

Bīstams laiks no 4.februāra, līdz 25.martam

No 2014.gada 4.februāra, līdz 25.martam būs relatīvi bīstams laiks, skatoties no astroloģiskā viedokļa, jo pa vienu asi sastāsies 4 papagrahas (planētas). Daudziem neko neizsaka tas, ka kaut kādas planētas sastāsies pa kaut kādu nesaprotamu asi.

Runājot vienkāršā valodā, šajā laika periodā var būt aktīvi, negatīvi notikumi saistīti ar attiecībām, ar veselību. Tas attiecas plus mīnus uz visiem, jo šajā situācijā tas attiecas uz kolektīvo karmu. Protams, katra individuālā karma noteiks to, kas tieši notiks, bet tendence kopumā ir negatīva. Ar attiecībām jāsaprot gan partnerattiecības, gan arī biznesa attiecības un citas attiecības ar cilvēkiem jums apkārt, kas nav jūsu ģimenes locekļi.

Šajā laikā pastāv fiziska kontakta draudi, kaut kādas pastiprinātas iespējamības uz nelaimes gadījumiem, avārijām, katastrofām u.tml. Notikumi var būt pēkšņi, neparedzēti.

Mans ieteikums - uzmanīties šajā laikā, un necensties īpaši konfliktēt, vai atbildēt uz konfliktiem. Uzvarētāju strīdā nebūs.

magicLight
2014-02-20 12:38:03
Rakstot šo rakstu bija grūti prognozēt, kā tas praktiski izpaudīsies. Šo sambandhu, savienojuma izpausmi šobrīd var lieliski ilustratīvi redzēt ar notikumiem Kijevā. Situācija varētu mazināties pēc 25.marta
To add a comment, you need to be logged on
ExitLogin | Register