Odze's blog

SKAITLIS 27

Pēc forumieša ASHAIS lūguma par skaitli 27.

Skaitlis 27 piedāvā pilnu noslēpumu izpausmi, šis ir Izīdas skaitlis. Skaitlis apveltīts ar sievišķo sākumu- noslēpumainība nozīmē neiejaukšanos no ārpuses procesā veidošanās jautājumā. Tieši 27 gadu vecumā cilvēks sāk nopietni domāt par ģimenes izveidi un dzimtas turpināšanu.

Izīdas zīme saka, ka vīrietis ir gatavs šajā vecumā reproducēt sev līdzīgus. Šajā laikā viņš nosaka savu garīgo izaugsmi un pilnībā realizē sevi smalkajā ķermenī. Fiziskais ķermenis šeit ir statisks. Izīda atklāj savu būtību šādam „karavīram”, kurš spēj redzēt viņu cauri dūmakainam apvalkam. Tā stāsta leģenda par Izīdu, kura darbojas tumsas aizsegā. Izmantojot pazemīgumu cilvēks spēj iekļūt šajos dziļumu noslēpumos, kuru pārvalda Izīda.

           Skaitlis 27 ir saistīts ar vīriško sākumu, tāpēc ir ļoti noderīgi veikt fizisku darbu, piedalīties pasākumos. Aktivitāte palīdzēs samazināt fizisko spriedzi. Šajā periodā ļoti labi apgūt garīgā prakses, cīņas mākslas utt. Ja strādā pareizā virzienā cilvēka apziņa spēj apgūt augstākās zināšanas un pacelties augstāk par fizisko ķermeni.

27. datumā dzimušie

Skaitlis 27 skaidri atspoguļo dabiskās tieksmes, prāta stiprumu un daudz, daudz ko citu ( domāju, ka katrs pats to zina) un ir spējīgs vest aiz sevis citus, kā arī var būt dotas maģiskas spējas, protams, ne visiem.Tie ir labvēlīgi, dāsni, toleranti un atvērti domājoši cilvēki.

Un vispār - ir laimīgs skaitlis, kas ir ļoti saistīts ar varu, naudu un rezultātu. Paši "apdāvinātākie" apgalvo, ka tas ir "uzvaras" gājiens cauri dzīvei. Par piemēru tam ir Dmitrijs Mendeļejevs, kurš dzimis gada 27. janvārī (1834) un Vilams Konrads / Rentgens/ - 27. martā (1845).

Mīlestībā un jūtās ir patiesi un vēlas līdzīgu partneri. Tās parasti ir laimīgas laulības un laimīga ģimene. Savā būtībā viņi ir seksuāli spēcīgi, jutekliski un brīvi no aizspriedumiem un tabu.

Ļoti patīk senlietas, daba un viss eksotiskais.

Tomēr ne visi no tiem iet uz Olimpa slavu un panākumiem, talanti kuri būtu spējīgi virzīt uz priekšu dažiem pārvēršas par bremzi.

Vēl nedaudz no cita aspekta.

Kad saskaita skaitļus 9 + 9 + 9,iegūstam skaitli 27, kas ir lielāks nekā atsevišķi ņemts, tatad process, kas uzsākts turpina augt. Tā, kristietībā, ar gavēni, fiziskais ķermenis spēj atbrīvoties no visa nevēlamā un nevajadzīgā, caur kuru novērojama garīga un morāla izaugsme.

Skaitlis 999 - tas ir trīs jaunavu simbols, kas vēlas atdot visu ar ko apveltītas, lai veidotu jaunu matēriju un radītu bērnus. Iekšējie spēki piemīt visām jaunavām, kas tiek izmantotas jaunas matērijas radīšanā, kad veidojas auglis un viņa parādīšanās dievišķajā gaismā. Ar šo skaitli saitīts tīrs gars, kas aizsargā bērnu un dod viņam spējas saprast cilvēka eksistences likumus.

Ja 999 atspoguļo debesis, tad pagriežot iegūstam 666, kur šis jēdziens ir apakšā. Debesu spēki atļauj veidoties un darboties kosmosā.Telpa, savu kārt, veicina augšanu un agrīnās attīstības iegūto programmatūru. Kad telpa ir pilnībā izmantota, 999 tiek pārvērsts par 666. Daži 666 sauc par Vellna skaitli, tad 999 būtu jāuzskata par skaitli, kas simbolizē spēku un dievišķo spēku, kas uztur mieru un aizsargā to no ļaunajiem gariem.

Dzimušiem 27. datumā ieteicams dot priekšroku rubīnam, sarkanam opālam, koraļļiem vai granātam. Kā jūs redzat, izvēlēties maģisko palīgu ir ļoti vienkārši, jo akmeni var izmantot tāpat vai arī kā rotaslietu. Lai talismans kalpotu uz ilgu laiku, tas ir bieži jāņem rokās un jābūt saudzīgai, mīlošai attieksmei.

Rakstiet sava bloga tekstu šeit

ashais
2015-08-25 06:50:36
Paldies! Bija interesanti uzzināt daudz ko jaunu!
Iveta Hveckoviča
2016-03-24 11:32:36
Paldies, šis ir īsti informatīvs materiāls.Noderīgs.
Iveta Hveckoviča
2016-03-24 11:33:47
Paldies!Pa īstam noderīgs, lakonisks materiāls!
Odze
2016-06-17 20:02:03
Priecājos, ka varu palīdzēt. un ka bija noderīgi. Paldies!
To add a comment, you need to be logged on
ExitLogin | Register