Odze's blog

Kā būt veselam un neslimot?!

Pēdējā laikā ir aktuāls jautājums- Kā atbrīvoties no liekā svara īsā laikā, n-tās diētas. Jauki!

           Tagad varu padalīties pieredzē pēc savu sekotāju ieteikuma.

Neviens vēlas būt slims. Un, protams, katrs slimnieks vēlas atgūt pēc iespējas ātrāk veselību. Daudzi dziednieki, zīlnieki saka, ka slimība ir pārbaudījums, karma utt. Slimība - nav pārbaudījums un nav Dieva sods, tās ir tikai sekas kaitīgiem ieradumiem. Apgūstot ajūrvēdas, Cigun gudrības un iepazīstot ārsta Hiromi Šinja prakses pieredzi strādāju ar sevi un izveidoju savus ēšanas principus ar ko esmu apmierināta. Taču tūlīt teikšu, katram jāatrod savs.

            Pamatā ir nepareizi ēšanas principi un kaitīgie ieradumi. Rezultātā liekais svars, slikts garastāvoklis, pašsajūta utt. Varam turpināt šo sarakstu... Slimības.

            Šodien ieskatam par fermentiem.

Fermenti vai fermentu olbaltumvielas molekulas sauc katalizatoriem, kas veidojas šūnās dzīvniekiem, augiem un visiem dzīviem organismiem kopumā. Bez fermentiem dzīve nav iespējama. Ja kādai ķermeņa daļai nebūs vajadzīgais daudzums fermentu, tā ņems to no citām daļām, pirmie ir kauli un zobi. Piemēram, lai tiktu galā ar lielu daudzumu alkohola, aknas aizņemsies daudz piemērotus fermentus; kā rezultātā, fermentu kļūs mazāk kuņģa un zarnu traktā.

Kur tad lai tos ņemam? Vairāk jālieto uzturā graudaugi 50%, dārzeņi un augļi 30-40%, gaļa un zivis 10-15%, protams tīrs ūdens ieteicams 2 – 2,5 litri. Ūdens patēriņa daudzums mainās arī no vecuma un fizioloģijas, katram pašam jāpavēro savas sajūtas. Protams, svarīga ir barības sasmalcināšana. Tad arī nebūs liekais svars un būs veselība.

Ja Jums būs interese, tad jau runāsim sīkāk par šo jautājumu. Rakstiet forumā vai uz e-pastu. Paldies par laiku, kuru veltījāt!

To add a comment, you need to be logged on
ExitLogin | Register