Odze's blog

Savs hadronu kolaiders.

Vai Jūs atceraties runas par pasaules gala tuvošanos 2012. gada beigās? Citi ticēja, bet citi bija skeptiski noskaņoti. Arī es neticēju pasaules galam, tomēr notika pārmaiņas, kuras mēs jūtam tagad.

            Viss sākās ar protonu dīvaino uzvedību. Un viss viņos ir mainījies: ātrums, rotācijas virziens un kustība, diametrs. Šķiet, ka nav nekas absurds, tos nevar redzēt. Tomēr tas bija pirmais signāls, ka kaut kas noticis nepareizi.

            Tad izrādījās, ka melnais caurums bija pazudis. No kā baidījās zinātnieki. Domāja, ka tur mūs iesūks, bet tas vienkārši pazuda. Kas notika? Izrādās, ka mēs gājām cauri tam. Tagad mēs dzīvojam jaunā dimensijā. Laiks, enerģija, smalkie plāni ir mainījušies. Smadzenes ir iemācījušās izstarot gamma starojumu, un tagad katrā no mums izveidojās savs hadronu kolaiders.

Vairāk informācijas varēsiet atrast internetā: https://ru.wikipedia.org

http://www.la.lv/lielais-hadronu-kolaiders-visuma-noslepumu-izzinasana-vai-ta-gals

 

 

Daudzi nezin, ka šādas iekārtas pastāv gandrīz visās valstīs. Tās var kalpot kā laika mašīnas, un tās var pārvērsties portālos vai radiatoros atkarībā no tā, kāda programma tajos tiek iavadīta. https://ru.wikipedia.org

Cilvēkiem, kuriem ir paaugstināta jutība, var dzirdēt monotonu skaņu. Ezotēriskās prakses, kas sniedza lieliskus rezultātus, vispār pārtrauca darbu.

Vēl sastapos iepazīstoties ar šo tematu ar tā saucamo:- Mandela efekts.
Mandela efekta piemēri, kurus jūs varat lasīt šeit - http://www.meltingreality.com/effekt-mandeli-primeri-objasnenija/

Varbūt esat pamanījuši, ka viss ir mainījies un mainās. Runājot ar draugiem un domubiedriem arī viņi saka, pēdējās četras nedēļas ir tādas „dīvainas”....

           Daži ieteiku, par ko esam pārliecinājušies:

  1. Vizualizācija- tagad pietiek iedomāties.

  2. „Klusēšana zelts”.

  3. Personiskā atbildība. „Ko sēsi, to pļausi.”

  4. Cik ātri ātri tiek īstenotas labas idejas, tikpat ātri piesaistītas un nepatikšanas.

  5. Pozitīvs, pozitīvs un atkal pozitīvs. Domājiet tikai par labu, domājiet tikai pozitīvā veidā, iztīriet sevi no negatīvās enerģijas.

  6. Harmoniska pārtika. Ēst mazāk produktus ar negatīvu enerģiju: (pārtiku ar ķīmiskām piedevām).

  7.  Karmas transformācija.

 

To add a comment, you need to be logged on
ExitLogin | Register