Bet , kā notiek manipulācija ar vīrieti?

Manipulēt var ar jebkuru vīrieti, tikai jāpiemeklē īpaša atslēdziņa.Ja vīrietis nevar bez seksa, tad jāiedarbojās seksa laikā,maigi,viegli, nepamanāmi.Jūs taču to mākat.

Manipulācija gultā jādara, kad neizdodās sarunāt dienas laikā, tāpat to nevar darīt bieži. Vīrietis var ātri atklāt manipulāciju, tad gan turpmākā manipulācija nebūs iespējama.

 Ja vīrietis neskrien Jums pakaļ...tādu nevarēs pabāzt zem tupeles.Ja  ir pretēji , tad gan vīrietis būs tuvākā nākotnē paklausīgs , kā sunītis.Izpildīs Jūsu visas vēlēšanās.

Manipulēt ar vīrieti nevar katru dienu, Jums tad ir dažādas intereses, uzskati un rezultātā jūsu attiecības izjuks .Neaizmirsīsim čakru sistēmas stāvokli.Pareizs čakru stāvoklis , pieburšana var pastiprināt pielietotās manipulācijas efektu.

 

1. Ir jālūdz palīdzība

Vīrietis ir stiprā dzimuma pārstāvis.,runājot un sakot to,viņš izkūst , kā saldējums karstā dienā.Lūdzot palīdzību, tas ir sava veida kompliments,kuru saņemot vīrietis ir gatavs gāzt kalnus.Galvenais pārliecinot, ka bez viņa palīdzības, viņa netiks galā.

Regulāri lūdzot palīdzību, tā kļūs par tradīciju.Viņa lūdz palīdzību, viņš palīdz...abiem ir labi.Vīrietis jutās,kā aizstāvis.

 

2. Ārējais izskats

Visvieglāk manipulēt var ar ārējo izskatu, matu sakārtojums, apģērbs, augstpapēžu kurpes,pūderis uz vaigiem,  vīrieši viegli uzķerās uz šīm lietām.

 Tikai ir viena problēma...tas ir spēkā  tikai ar vīrieti ,ar kuru esat nesen pazīstami.Ja būsiet pazīstami gadu un vairāk...nekas nesanāks.

3. Manipulācija ar seksu.

Vīrieši seksa dēļ ir gatavi uz visu.Lai noķertu vīrieti uz ''āķa'', pietiek ar smaidu.Tikai nav uzreiz jāsekso, ir jāpagaida ,kad vīrietis sāks izpildīt tavas vēlmes.

 

 

4. Manipulācija ar vīrieša egoismu.

Vīrieši ir viegli ievainojami.Sievietes to izmanto.Manipulācijai ir jāstimulē vīrieti ,nevis jāpazemo.

 

5. Asaras.

 Ļoti vāja manipulācijas metode. Bet uz vīriešiem asaras iedarbojās maģiski. Īpaši , ja esat sastrīdējušies, pagrieziet muguru un sāciet raudāt   Vīrietis atzīs savu vainu, ka viņam nav bijusi taisnība. Ar asaru palīdzību var izbeigt strīdu, bet var arī izsaukt žēlumu, dabūt vēlamo.

Bet , ja asaras nebūs patiesas, sekas var būt ļoti smagas.

 

6. skandāls

 Sievietēm ar augstām prasībām  skandāls , strīds ir parasts ierocis.Vienīgais ,ka vīrietis var aizcirst durvis un aiziet uz visiem laikiem.   Konfliktēt ir jāmāk.Pašai ir jābūt faktiem pie rokas.Tad būs vieglāk ietekmēt vīrieti.Ja pati nebūsi enģelis, tavi pierādījumi izkūpēs kā dūmi.

Prasības vīrietim ir jābūt izpildāmām, citādi būsi zaudētājos, manipulācija nenostrādās.Strīdos nav jāpāriet pie personībām, neapsaukā vīrieti.

 

 

7. Manipulācija ar bērniem.

 Manipulācija ar bērniem ir pati nekaunīgākā metode.Lai piespiestu vīrieti precēties, daudzas sievietes speciāli , nejauši paliek stāvoklī. Īpaši , ja tas ir precēts vīrietis .Ģimenes izjaukšana nav reta parādība.   Ir jāsaprot , ka bērna piedzimšana neuzlabos attiecības.Daudzas sievietes cer uz materiālo nodrošinājumu līdz mūža beigām.Daudzas sievietes atsaka tikšanos ar bērniem, kamēr vīrietis nav izpildījis viņas vēlmes.

 Ir arī citas metodes.

 Rakstiet , ja vajadzīga palīdzība  viav200@mail.ru