Varis's blog

Biežāk uzdotie jautājumi par pieburšanu un atburšanu

Ja ir aizdomas par vīrieša pieburšanu,

-ko darīt?      

-kā par to var pārliecināties? un ko te varētu darīt?

Ja pareizi sapratu, kāds ir TAVU vīrieti aizbūris pie citas.

Sūdīga situācija, grūti ko ieteikt.

-Piedāvājas jau "atburt" daudzi, bet vai tiem var uzticēties?

-Vai tai piebūrējai (un arī vīrietim) tas beigsies slikti?.

Bet,ne nu gluži aizbūrusi, bet simptomi liecināja par iespējamu "netīru" lietu.

-kāds tam sakars ar mani un garu pasauli?

-Vai ir jāgriežās pie burvjiem, lai atbur atpakaļ?

Pieburot izveidojas neredzams enerģētiks kanāls/ saite starp tevi un garu pasauli. Ja nemāk pareizi apraut/ aiztaisīt , paliksi viegli ievainojama / neaizsargāta no Ļaunāa puses. Pēc tam ko labot grūti.

Varbūt labāk pa to naudu aizej uz frizētavu, pie kosmetologa, nopērc kādu intīmu nieciņu sexšopā.

 

P i e b u r š a n a ir energoinformacionāla iedarbība uz cilvēku ar mērķi nomākt viņa gribu un pakļaut citam cilvēkam, parasti pretējā dzimuma.

Pieburšanas mehānisms kā sievietēm, tā vīriešiem ir vienāds. Visbiežāk gan sievietes piebur vīriešus.

Atkarībā no tā, kas veicis pieburšanu un kādā veidā, upurim tiek nomākti enerģētiskie centri (čakras).

2. čakras nomākšana noved pie tā, ka vīrietis spēj nodarboties ar seksu tikai ar to sievieti, kura ir izdarījusi šo pieburšanu.

3. čakras nomākšana nomāc upura gribasspēku. Viņš kļūst par „lupatu, kurā citi noslauka kājas”.

4. čakras nomākšana noved pie tā, ka cilvēks nav spējīgs mīlēt, jo visa viņa mīlestība pieder piebūrējai.

5. čakras nomāksanas rezultātā vīrietis runā tikai par šo sievieti.

6.čakras nomākšana noved pie tā, ka vīrietis pastāvīgi domā par savu „labdari”.

7. čakras nomāksanas rezultātā tiek noslēgta Dievišķā saite, un no tā brīža šī vīrieša dzīvība atkarīga no viņa „dievietes”.

Dažos īpaši stipros piebūrumos tiek nomākta 1. čakra – rezultātā vīrieša kājas pašas nes viņu pie „iemīļotās”.

Jebkurš piebūrums vispirms jau bloķē 2. un 3. čakru. Pārējais atkarīgs no tā, kas veic piebūrumu. Jebkurā gadījumā pat pats vājākais piebūrums nes kaitējumu cilvēka enerģētiskajam laukam.

Iedarbība uz čakrām atkarīga no piebūruma veida un domu formas.

Pie vīrieša „pārprogramēšanas”ķeras lielākoties valdonīgas sievietes, kurām nobloķētas mīlestības jūtas. Viņām mērķa sasniegšana ar jebkuriem līdzekļiem ir dzīves norma. Tautā saka : „viņa iet kā tanks”.Diez vai atradīsies daudz vīriešu, kuri būtu spējīgi iemīlēt šādu sievieti. Tad nu viņas cenšas vīrieti salauzt, pakļaut savai gribai.

Psiholoģisko metodi, kura balstīta uz vīrieša vainas izjūtām, izmanto materiālistes. Viņas netic ne Dievam, ne velnam, kur nu vēl kaut kādām tur enerģijām.Viņas ir viltīgas artistiskas un labi pazīst cilvēkus un viņu vājības.Tāds sieviešu tips bīstams augstsirdīgiem, kārtīgiem vīriešiem.

Reizēm sievietes ķeras pie pieburšanas, kad kaut kādu iemeslu dēļ vēlas paātrināt savienošanos ar mīļoto vīrieti.

Visbiežāk sastopamie piebūrumi ir ar ēdienu, ar personīgajām lietām, iedarbojoties uz bioenergoinformacionālo lauku no attāluma, iedarbojoties uz vīrieša apziņu.

Vairumā gadījumu piebur precētus vīriešus, kuri negrib pamest savu ģimeni, neprecētos, kuri negrib zaudēt savu brīvību, vīrus, kuri aizgājusi no ģimenes,lai viņi atgrieztos pie pamestās sievas.

 Tātad  , ko darīt? Ir jāveic pretēja darbība. Rakstiet un tiksim galā ar šo problēmu. viav200@mail.ru, zvaniet 26836117, Mags Varis.

Varis
2018-10-23 11:17:48
Esmu novērojis reklāmas sadaļā interneta preses izdevumos , ka šo problēmu piedāvā atrisināt ar melnās maģijas palīdzību.Padomājiet paši -vai var izmantojot melno maģiju, melno grāmatu izdarīt kaut ko labu?....ar melno maģiju var tikai kaitēt...Esiet uzmanīgi.Rakstiet , paskaidrošu sīkāk.viav200@mail.ru
Varis
2018-10-23 11:27:53
Dažas no reklāmām...
..Чёрная кладбищенская порча. Заговоренная фотография жертвы кладётся в гроб во время похорон. Стоимость услуги 200 евро, даются доказательства: фио покойника, номер могилы, фото могилы. Запись. Ждать 7-10 дней. Последствия очевидны. Подойдёт, если у Вас есть конкуренты, соперники/-цы.
..Cornaja magija.Vse vidi ekzorcizma i cornaja magija.Privoroti po levitacii i po krestam s krovju.Nakazu vashih obidcikov i konkurentov.
....Vedunja s čornoj biblijej.Samije silnije čornije privoroti.Silnij privorot, silnije tehniki vozdejstvija.Praktičeskaja magija.Rodovije obrjadi.Bezotkaznije, silnejšije tehniki.Daju garantiju na vsju rabotu.Polnaja černomagičeskaja seksuaļnaja privjazka, černomagičeskij uzel rabstva.Čornoje venčanije.Ļičnije čornomagičeskije praktiki i rabota po Čornoj Knige 18 Veka.Praktičeskaja čornaja magija.
...Silnaja čornoknižnica.
Gadanije Lakšmi.Privorot po knige Sudjbi.Daju v ruki privorot.Predskazanija.Proročestva po Ogņu.Vse vidi koldovanija.
....чёрная Библия.Melns dzimtas vārdotājs un vārdotāja.Šamanisms taisam lāstus uz papīrusa jēdziensaturošus dziļumā.Lopiem, laukiem nekaitējam, izsaucam lietu, dabas parādības kataklizmas.Чуму, мор на город ненаводим.Колдун делает привороты по чёрной Библии.Чёрная магия.Работаю с сестрой целительницей.Делаю защитные проклятия смысловые в глубине, проклятия Татунхамона....
Kā Jums tas patīk?
To add a comment, you need to be logged on
ExitLogin | Register