Varis's blog

Labas attiecības, kļūdu labošana

Trīs sieviešu kļūdas attieksmē pret vīrieti:

Neviena sieviete nevēlās.lai veidojot attiecības ar vīrieti, tās izjuktu.

Galvenās kļūdas, domāšāna ir ,ka sieviete grib uzlikt visu atbildību vīrietim.Meklē aizsardzību, materiālo nodrošinājumu,....lai gan pati var visu.
1.Pirmā kļūda-cerības ,
Sieviete gaida, ka vīrietis būs tāds ,kā viņa ir iedomājusies-bet tās ir tikai viņas fantāzijas,ilūzijas.Vīrietis ir reāls cilvēks,viņš nevar atbilst sievietes fantāzijai,..tāpēc ,ka viņa tā grib....galīgs sviests;pēc tam japārdzīvo ka viņas draugs ,nav tāds kādu iztēlojusies pati.

Ja Jūs kaut ko gaidāt no vīrieša -esiet gatava uz sliktu rezultātu.Vainīga būsiet pati,jo nevēlaties ieraudzīt patiesību.Daudzās lietās Jūsu cerības viņš nemaz netaisās piepildīt.

2. Otrā kļūda-atkarība no vīrieša:
Atkarība rodās tad,kad Jūs meklējat ne tikai mīļoto vīrieti ,,bet arī,to ,kurš materiāli Jūs nodrošinās.

Rezultātā sieviete kļūst par vīrieša verdzeni,kalponi.rotaļlietu...kuru var izmantot un nomainīt.
Lai radītu reālas attiecības,Jums ir jabūt neatkarīgai,līdzvērtīgai.Tam jābūt jau pirms attiecību veidošanas,iepazīšanās.
To sievietes pilnībā ignorē,...bailes, milzīgi kompleksi.

3.Manipulācija.
Lai kaut ko saņemtu no vīrieša ,sieviete sāk manipulēt ar viņu.Sāk pavēlēt ,kā māte,,dusmoties, scēnas,strīdi par to kādam ir jābūt vīrietīm ,līdz ar to vīrietim ir jākļūst par mātes 'dēliņu'...beidzot viņs sāk uzvesties kā dēliņš.
Atcerēsimies ,ka Jums blakus atrodās nobriedis vīrietis, lai attiecības būtu harmoniskas,Jums ir jābūt sievietei.Pirmie divi punkti norāda uz to ka Jūs esat 'maza meitenīte' ,kurai ir vajadzīgs 'tētis'.
Tresais -norāda uz to ,ka mātei ir vajadzīgs 'dēliņš'.
Tās ir slimas attiecības,jo agri vai vēlu vīrietim apniks būt par ' tēti', 'dēliņu'sievietei.Vīrietim ir vajadzīga sieviete,nevis māte vai meitenīte.
Tikai tā un nevis savādāk.
http://www.astral-temple.com/lv/blog/varis-2/346-tris-sieviesu-kludas-attieksme-pret-virieti/
Varam parunāt arī privāti viav200@mail.ru

To add a comment, you need to be logged on
ExitLogin | Register