Varis's blog

Jaunas attiecības, vai vīrieti ir jākontrolē?

Tikko sākušās attiecības –romāns var negaidīti beigties dažu sīkumu dēļ.,kurus iedomājamies kā rūpes un mīlestību,no kuras virieši baidās, kā no uguns.Parasti vīrieši pazūd no horizonta itkā nekas nebūtu bijis.Mums ir daudz jāzīlē,kāpēc tā ir noticis.

Pilnīgi iespējams ,katika pieļauta kāda sievišķīga kļūda.
№1. Sacensība ar vīrieti.

Visi vīriesi ir parliecināti,ka satiks pašu labāko sievieti.skaistu,gudru,saimniecisku...Bet ir viens bet-sievietei ir jābūt pārākai par citām,bet ne pārākai par vīrieti.

Tapēc sievietei nav jalielās ar saviem profesionāliem sasniegumiem,skriet ātrāk,domino spelējot visu laiku uzvarēt vīrieti

Ne novērtēs..Tā vietā sievietei labak ir teikt ,ka vina lepojās ar vīrieša sasniegumiem.Citādi vīrietis jutīsies pelēks,nevarīgs,radīsies aizdomas ,ka gimenē viņš būs zem sievas tupeles.

Ko viņš nekad negribēs.
№2. Domāt ,ka viss ir jau izlemts.

Jūs varat cik vien gribat domāt, kā pavadīsiet medus mēnesi,kādiem ir jabūt gredzeniem,cik cilvēkus uzaicināsiet uz kāzām.Viss tas ir jadara nevis skaļi ,bet domās,lai nenobiedētu nākamo vīru.Jo vīrietim ir jāatstāj atkāpšanās ceļš.Tas nenozīmē ,ka viņš to izmantos.Bet atkāpšanās ceļš morāli stabilizē vīrieti.Dzīvoklī, drēbju skapī atstājiet vietu arī priekš vīrieša lietām.Vīrieši necieš ,ka kāds lien viņa teritorijā.Neļaujiet saviem radiniekiem uzbāzties ,itkā jau esat vīrs un sieva.
№3. Atcerēties pagātnes notikumus.

Vīriešiem nepatīk ,ja viņus salīdzina ar citiem.Vēl jo vairāk ,ja sākat slavēt iepriekšējo.

Turiet muti ciet.Vīrietim vajag uzslavu ,ka viņš ir vislabākais.

Nav jāpierāda , ka visas iepriekšējās sievietes ir bijušas sliktākas.Drīzāk virietis pats secinās,ka viņu uzskata par neveiksminieku.

№4. Regulāri jautāt ‘’vai tu mani mīli’’

Skaidrs,ka patīkami ir dzirdēt šos vārdus,lai justos parliecinoši.Bet vīrietis var secināt ,ka Jums ir skleroze,Jūs šaubāties par savām jūtām, Jums vairs nav par ko parunāt.Tā Jūs ieliekat šaubas vīrieša dvēselē.Rezultāts –ka, agri vai vēlu ,arī viņš sāks šaubīties par izdarīto izvēli.Un Jums tas noteikti nepatiks.
№5. Publiski izrādīties
Vīriešiem tas noteikti nepatiks.Nevienam nepatīk būt par muzeja eksponātu,uz kura karājās uzraksts ‘’ar rokām neaiztikt’’.

Vīrieši ir mednieki. ,nevis trofeja

№6. Plānot notikumus agrāk

‘’Šodien iesim tur, rīt-citur, parīt pie vecākiem...’’-domājiet ,ka vīrietim patīk,ka Jūs regulējat viņa dzīvi, vīrietim nepatīk būt par marioneti sievietes rokās.

№7. Komandēt.

Necenšaties vīrieti pārmācīt atteikties no sliktiem ieradumiem pavēles formā.Pārtaisīt pieaugušu vīrieti ir bezcerīga nodarbošanās.Var zaudēt daudz laika,bet rezultāta nebūs.

Labāk ir to teikt vēlējuma formā –‘’man būtu patīkami ,ja tu pārtrauktu ....

№8. Kontrolēt katru vīrieša soli.

SMS,telefona sarunu pārbaude, naudas maka revīzija,..vīrietis nav sunītis ,kuru izved pastaigāties ar īso telefona zvana palīdzību.
№9. Demonstrēt savu egoismu veikalā.

Nedemonstrēsim ‘’ prece-nauda-prece’ ’pie dārgu zīmolu stendiem.
№10. Pārāk bieži lietojam vārdu ‘’mēs’’.

Tas labi noder sarunā ar māti, zīdaini gadu vecu, tāpēc ka mazulis ir pilnīgi atkarīgs no mātes.

Vīrieti visvairāk uztrauc ;;brīvības,neatkarības’’ zaudēšāna.Ja tas ta notiek , konflikts ir garantēts.

To add a comment, you need to be logged on
ExitLogin | Register