Varis's blog

Veiksme ,ko dARĪT ,JA TĀ PAZŪD?

VAI GRIBAT NOĶERT VEIKSMI?
Ja patiešām vēlaties kļūt par veiksmīgu cilvēku, būs jāievēro un jāizmaina daži paradumi.
 

1. Paradums izdarīt priekšlaicīgus secinājumus.Bieži mēs jau iepriekš visu zinām, kas notiks.  Bet tas ir tikai kļūdains secinājums , bieži nepareizs.Balstīties uz to, mūs novedīs vēl lielākās problēmās.    Nevajag izdarīt secinājumus pirms laika. Mēs nevaram zināt , ko cilvēki domā un ko darīs, Tas bieži ir galvenais cēlonis konfliktiem. attiecību krīzei.
 
2. Ieradums dramatizēt situāciju. No mušas uzpūst ziloni. Nav jāpadara nelielas neveiksmes par globālu problēmu. Nav jāstreso sīku problēmu dēļ.Tas rada trauksmes sajūtu, kas neļaus būt veiksmīgam.

3. Radām stereotipus, uzkarinām piekariņus , tā vietā ,lai analizētu reālo situāciju, No pirmā acu skata varam kļūdīties,  pasaule ir sarežģītāka, nav vajadzība to vienkāršot.

4. Paradums visu dalīt baltā , melnā krāsā.  Dzīvē ir vairāk kā tūkstošiem nianšu.Cerot saņemt visu vai neko, neredzam galveno.Nav ideāls darbs , attiecības,draugi. Lielākā laime ir priecāties par jau esošo.

5. Paradums visu prognozēt, vispārināt.Katra situācija ir savādāka , neatkārtojama.
 
6. Ieradums ņemt pie sirds katru sīkumu.Nav jāorientējās uz negatīvu informāciju , ziņām, Par cita problēmām nav jābūt līdzjūtības sajūtai.Svešas citu cilvēku problēmas nav Jūsu.

7. Nebalstīsimies uz pirmā mirkļa emocijām Tās ir subjektīvas, nepareizas.

8. Veiksmīgs cilvēks ir optimists ar pozitīvu domāšanu.Ticiet visam labajam ,

9. Nebūvēsim ierobežojumus sev .
 
10. Ieradums dzīvot , rakāties pagātnē.
 
Protams , lai cilveks būtu veiksmīgs , viņam ir jābūt enerģijai, Dzīvības enerģija, CI enerģija, prānai.
Ja Jums ir problēmas ar enerģiju rakstiet. viav200@mail,ru  zvaniet  26836117
To add a comment, you need to be logged on
ExitLogin | Register