Varis's blog

Maģija un komunicēšana ar pārdabiskiem spēkiem

 

Maģija un komunicēšana ar pārdabiskiem spēkiem visos laikos interesēja cilvēkus , gan pievilka,gan iedvesa bailes .Radīja iespēju atklāt slepenu informāciju un ieskatīties tālāk. Atgrūda ,jo bija bīstami un nevarēja prognozēt notikumu attīstību.

 Jau no seniem laikiem maģiskie rituāli risināja dažādas problēmas: kāds gribēja ilgāk nodzīvot, iegūt mūžīgu jaunību, citam interesēja , kādi notikumi būs nākotnē .Citi ar maģiju stiprināja savu ģimeni, citi gribēja iegūt varu pār cilvēka apziņu,jūtām.

Tūkstošiem gadu cilvēki ir meklējuši un atraduši daudzas metodes un ceļus .lai ietekmētu cilvēkus.Katrai tautai ir saglabājušies maģiskie rituāli.Leģendas  , teikas, pasakas vēsta par to. kā pakļaut cilvēku prātus, cilvēku dažādās pasaules malās..Āfrika, ziemeļ. dienvidamerika ,Austrālija. eiropa.

Eksistē daudzi veidi ,kā ar maģiju ietekmēt upura prātu.Vispopulārākie ir mīlas pieburšana un atburšana, Vooddo maģija.

Tie var būt paši vienkāršākie un sarežģīti.Pieburšana , atburšana darbojās pēc viena principa: ar īpašiem vārdojumiem un maģiskām manipulācijām mags izmaina cilvēka enerģētisko čaulu- biolauku, auru .

Līdz ar to cilvēks ,pret  kuru ir veikta maģiska iedarbība ,zaudē kontroli pār savām jūtām un emocijām, uztverot par patiesību visu ko cits ir iedvesis,ieprogrammējis.

 Tā visu laiku gādīgs, mīlošs vīrs pēkšņi var , bez iemesla aiziet no ģimenes pie citas.


Bieži tradicionālās pieburšanas nav tik stipras , kā čakrālā pieburšana.Ar laiku klasiskā pieburšana rada cilvēkā enerģijas izsīkumu, nogurumu, cilvēks pazaudē interesi par dzīvi . Biolauks , aura kļūst plāna, to var caursist pat nelieli enerģētiski uzbrukumi.Sekas ir fiziskās , psihiskās veselības problēmu rašanās.

Vēl viens maģiskās manipulācijas veids ir enerģētiskais pieslēgums. Tas ir līdzīgs pieburšanai, bet centrēts un cilvēka gribas nospiešanu.

Māte- dēls, māte - meita,..Šai gadījumā viens asinsradinieks piesien vardarbīgi otru, lai iegūtu kontroli par viņa dzīvi.Atņemt viņam brīvību.

 Pieslēgums var būt nemateriālam priekšmetam- mājai, radinieka kapam.Līdz ar to upuris nevarēs nomainīt dzīves vietu-māju , pilsētu un otrādi.

 Visstiprākā maģija cilvēka pakļaušanai ir Vooddo maģija.Tas ir Loti bīstami.

Darbība notiek caur cilvēka tēlu- Vooddo lelli.Rituāla laika mags rada neredzamu saiti ar upuri, tad iedarbojoties uz Vooddo lelli , maina upurim enerģētisko čaulu.Tālāk tiek sabojāts fiziskais un garīgais ķermenis, vēlāk sekos nāve.

Nav noslēpums ,ka Vooddo magi plaši pielieto psihotropās vielas, nervu paralizējošas vielas.Japānā, Haiti,Austrālijā.Sekas -cilvēks zaudē atmiņu, apziņas saduļķojums, koma, nāve.

Bieži Vooddo magi imitē upura nāvi, tad ceļ augšā.Tāds cilvēks visos iedvesa šausmas.

Mūsdienu psiholoģijā, psihiatrijā arī ir daudzi institūti ,kuri pēta cilvēku, smadzeņu darbību-

NLP,līderu akadēmija, MLM, dažādas sektas.

Pazaudēt kontroli par savu ķermeni var ļoti viegli.

Rakstiet ,ja nepieciešama palīdzība viav200@mail.ru

To add a comment, you need to be logged on
ExitLogin | Register