Varis's blog

Līgo nakts un papardes zieds.

Līgo nakts.....kārtējā iespēja sākt jaunu iepazīšanos vai atjaunot vecās, ierūsējušās attiecības.

LĪGO nakts skaitās patiešām neparasta. Mums visiem ir iespēja izjust un piedalīties maģijas rituālos.Varam pazīlēt, nodarboties ar sava likteņa novērtēšanu un vēlāk pieņemt lēmumu par liktens maiņu.Nepalaidīsim garām izdevību.Noliksim malā baznīcu , reliģiju, paļausimies dabai iedarboties uz mums, pastiprināt veiksmi, veselību,  naudu, attiecības.

Maģiskās darbības Līgo vakarā būs visvairāk efektīvas.Vislabāk ir izbraukt no pilsētas uz laukiem, var pie upes , ezera, jūras malā.

 Ir īstais laiks vākt ārstniecības augus, jāmeklē ziedošais papardes zieds, pie upes zīlē nākotni, un pēc tam jāizpeldas, jādzer alus, kvass, jāēd siers, dārzeņi, jaunie kartupeļi. Šie svētki simbolizē sauli, kad saules stari ir visspēcīgākie. Jautrību sākam ap 22:00 un tad, kamēr kājas klausa un balss skan. Mūsu senči svinēja „Līgo” svētkus visu nakti, rītausmā pliki peldējās ...atceramies par pliko Pedvāles skrējienu.....un tad nedaudz miega un nākošā dienā turpinām svinēšanu.

 Lietotāja Varis Jeremics attēls.

Obligāts ir ugunskurs,lekšana pāri ugunskuram.

Kā stāsta leģenda, Jāņu naktī uzzied paparde. Kurš to atradīs, noplūks un iznesīs no meža, tam tiks dotas maģiskas gaišredzības spējas, varēs ieraudzīt zemē noslēptus priekšmetus, mantas. Papardes ziedu palīdzēs atrast ievas koka zariņš. Kura noliekšanās pret zemi norādīs papardes zieda atrašanās vietu. Tas viss ir jādara tieši pusnaktī.


Jāņu nakts rīta rasa skaitās ārstnieciska, meklējiet savu vietiņu lauku pļavā un peldaties, tas dos iespēju veselu gadu neslimot. Tā attīra auru, biolauku, atver čakras un meridiānus, iedod dzīvības enerģiju, veiksmi. Varat pielietot vārdošanu, tad ir lielāks efekts.

 

Ja gadās atrast kādu ārstniecības augu, tad noplūcam un pēc tam vāram tēju -piparmētra, asinszāle...

To add a comment, you need to be logged on
ExitLogin | Register