walk's blog

reiki

reiki--  izskaidrojat lūdzu kas ir reiki ???  Daži stāsta ka reiki ir dziedināšana ar rokām . citi ka tā ir enerģija no iekšas.. bet kas ir patiesībā   ?? vai tā ir cilvēku iztukšošana no reiki skolotāju puses ?? reiki zīmes saliek cilvēkos un apēd tos laika gaitā  ???

var kāds atbildēt ??

Varis
2015-01-20 10:16:41
Reiki ir viens no enerģijas uzkrāšanas un dziedināšanas veidiem.protams ,ka Reiki izmanto egregoru enerģijas uzkrāšanā.Struktūra ir līdzīga ,kā reliģisko egregoru darbībā,bet ar vairākām niansēm.Kā tad strādā Reiki?
Kad jauniņais aiziet un sāk piedalīties Reiki pasākumos,vispirms ir iepazīšanās un notiek saruna,jāpastāsta par sajūtām..meditācija cilvēku aplī...parasti tie ir padsmit cilvēki .Reiki meistara uzdevums ir sagatavot jauniņo Reiki egregora pieslēgšanas momentam-inicializācija...tur ir vairākas pakāpes.Es pats esmu piedalījies šajā procesā.Un un izgājis līdz inicializēšanas momentam.Pēc tam gan apstājos un sāku attīstīt maģiskās spējas un praksi.
Kādi tad ir secinājumi pēc Reiki apļa apmeklējuma??
Jā ,ja cilvēks neko nezin par ezotēriku,čakrām,meditāciju-Reiki apļa apmeklējums varētu labāk palīdzēt sajust un attīstīt savas spējas,saprast kas esi Tu un kas notiek apkārt mums-neredzamo pasauli.
Reiki plus ir- ,ka palīdz šīs lietas iepazīt un praktiski darboties ar čakrām ,balansēt enerģiju,atjaunot biolauku,auru,dziedināt.
Reiki lielakais mīnuss ir ,ka laikā ,kad Jūs nedziedinat,no Jums Reiki egregors savāc visu dzīvības eberģiju,tad ,kad strādājat-dod,kad neko nedarāt -atņem .Tipiska shēma,struktūra.Visas reliģijas arī stradā pēc šiī principa.Baznīcā ,ejot,ja esat kristīts=pieslēgts reliģiskajam egregoram..kad neesat bazīcā ,caur šo saiti-pieslēgumu Jūs atdodat visu dzīvības enerģiju egregoram.Bet ja Jums ir radusies kāda problēma,ķibele-aizejot uz baznīcu un noskaitot Tēva reizi=maģisko formulu, egregors Jums iedod enerģiju =uzlādē ar papildus enerģiju,līdz ar to palielinās biolauks un Jums ir vieglāk atrisināt savas problēmas.
Pilnīgi pareizi -Reiki ir cilvēku enerģētiska iztušošana .Jo par visu ir jamaksā šai pasaulē,par brīvu neviens neko nedod.
Tad Jums pašam ir jāuzdod sev jautājums vai esmu pietiekoši zinošs cilvēka enerģētiskā uzbūvē,pasaules lietu kārtību sapratnē.Ja nē-Reiki var būt labs tramplīna ,lai ielēktu citās sfērās.Es esmu pēc Reiki apļu apmeklējumiem ielēcis Maģijā,okultismā.UN par nemaz nenožēloju,jo Maģijā nav nevienam jāatdod enerģija,iespējas iedarboties uz cilvēku,egregoriem,cilvēku grupām,valsts struktūrām, ir maksimālās.Cilvēkam ir jābūt enerģētiski un fiziski brīvam no visām ietekmēm.Nevienam nav jāatdod savu enerģiju.Maģija ir vairakas pakāpes augstāka nekā Reiki,baznīca,...
To add a comment, you need to be logged on
ExitLogin | Register

Author - walk

walk
1 blog posts