Classified Ads

Services - Soul healing services

Praktizēju privāti.
Lai pierakstītos seansam, zvaniet +371 270 765 25 , vai rakstiet.
Zvaniet darba dienā laikā: no 10.00 - 18.00 .
http://dziedinu.lv/
Mani seansi PASTIPRINA IMUNITĀTI un ir vērsti uz veselības vispārējā stāvokļa un labsajūtas uzlabošanu, organisma funkciju traucējumu novēršanu un rehabilitāciju, izmantojot cilvēka bioenerģētiskos resursus.
Atsauksmes: https://twitter.com/Edvinovics
Rezultāts atkarīgs no pacienta organisma reakcijas uz manu enerģētiku. 17 gadu prakses gaitā esmu secinājis, ka lieliskus rezultātus var panākt ar 3 -4 seansiem, bet reizēm pietiek ar 1 - 2 .
Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem:
1. Vai varat man palīdzēt? – to varam secināt seansa laikā un pēcseansa novērošanas periodā. 2. Cik reizes pie Jums jāgriežas, lai panāktu rezultātu? – parasti iesaku 3 apmeklējumus, bet tas ir ļoti individuāli. 3. Kā var zināt, ka nevarēsiet konkrētajā gadījumā palīdzēt? – ja seansa laikā un pēcseansa periodā nav novērojamas izmaiņas. 4. Vai veselība pasliktināsies, ja ieteikto 3 seansu vietā apmeklēšu tikai vienu vai divus? – nē, pasliktinājuma nebūs, tikai iedarbības process nebūs tik efektīvs. 5. Vai Jums senčos ir bijis vēl kāds dziednieks? – jā. Ģimenē arī tagad ir "kolēģi".6. Vai strādājat arī attālināti? - Jā. Attālināti strādāju 15 gadus. 7. Vai jāgaida garā rindā? - Priekšroka tiem, kuri piesakās atkārtoti un ir veikuši priekšapmaksu. 8. Ko darīt, ja nav naudas, bet Jūsu palīdzība ir nepieciešama? - Atzīstu apmaiņas sistēmu, kurā divas puses apmainās ar precēm vai pakalpojumiem, darījumā neiesaistot naudu. Citus jautājumus sūtiet man personīgi.
Klātienē pieņemu Rīgā.
Attālināti strādāju izmantojot videozvanu messenger vai WatsApp.
Pierakstīšanās (EUR).
Seanss: - 100 (saīsinātais - 35 ),
intensīvais seanss: - 400 (saīsinātais -150 ).
SWIFT kods: EVIULT2VXXX
Bankas nosaukums: UAB "Paysera LT"
Konts: LT153500010002854182
Maris Abele
Samaksa iespējama arī "Revolut" vai "PayPal" sistēmās.

Classified ad added 09.02.2021. 11:30. Announcement viewed 1071 times.
Announcement by Māris Ābele