Astrāls regulē cilvēku un sabiedrības dzīvi.

Язык этой дискуссии латышский . Дискуссия прочитана 979 р.
2014.10.25. 20:05
Astrāls regulē cilvēku un sabiedrības dzīvi.
Kā ziņo žurnāls ‘’SAScientific Journal’’ grupa zinatnieku no Keiptaunas Universitātes ir izdarījuši sensacionālu atklājumu.Tika saņemti apstiprinājumi,ka mūsu apziņu regulē astrālās būtnes.Man personīgi tas jau ir 10 gadus skaidrs,nodarbojoties ar maģiju ,psihisko enerģiju bieži nākas saskarties ar šīm astrālām būtnēm.
Šī atklājuma nozīme bija tik liela,ka to nācās noslepenot.
Plašai publikai jau sen ir zināms Kirliānu gimenes metode ,kura ļauj nofotografēt enerģētiskos laukus,kuri ir ap bioloģiskiem objektiem.Pētnieki,kuri nodarbojās ar paranormālo parādību pētīšanu, to asociē ar auras eksistenci ap bioloģiskiem objektiem.Daudzos izdevumos var atrast foto ar šo enerģētisko lauku ,daudz publikāciju.
Ir ļoti daudz pierādījumu šo enerģētisko lauku dinamiku ,mijiedarbību ar cilvēka psihofizisko stāvokli.Dienvidāfrikas Keiptaunas Univrsitātes zinātnieku pētījumi paranormālo parādību sakarā ir zinātnes pasaulē radījuši apvērsumu,cilvēka biolauka, auras izpētē ar patentētu ierīci ,kura reģistrē bioloģisko objektu enerģētiku,auru.Šie atklājumi kardināli maina priekšstatu par cilvēku ,kā enerģētisku būtni.
Mērījumu rezultāti tieši norāda uz astrālo būtņu ,garu saiti ar cilvēku,to pierāda nofotografētie spoki,poltergeisti... Bet ortodoksālie zinātnieki joprojām apšauba šo faktu.
Šis atklājums tika patentēts ASV.Pielietojot uzlaboto Kirliani aparātu izdevās ne tikai nofiksēt foto astrāļus,garus,bet arī izpētīt to dinamiskos raksturlielumus,spektru,citus lauka parametrus.
Tika iegūti dati,kuri apstiprinatiešu astrāļu,garu mijiedarbību ar cilvēka auru.
Tālāk pētot so tēmu,varēja apzināties ,kā tas notiek.

Atklājās ,ka tas ir saistīts ar cilvēka bioelektromagnētisko smadzeņu aktivitāti,kura mijiedarbojas ar astrālām būtnēm.Petot šīs korelācijas ,tika konstatēts,kā astrālās būtnes iekļūst cilvēka aurā.Vispirms astrāls sinhronizē savus iekšējos ritmus ar upura ritmiem,tā astrāļi nokļūst aurā.Pēc tam notiek cilvēka iekšējo ritmu maiņa astrāļu labā.Beigās šos pētījumu rezultātus noslepenoja.
Astrālās būtnes var iedalīt 2 grupās:melnie un tīrie-baltie.Paši nosaukumi jau liecina par daudz ko.Abi atsķirās kā spektrāli, tā dinamiski.Melnie visu laiku mēģina ielīst cita aurā.Baltie to nedara.Melnie rada nepamatotu agresiju.Baltiem bija stabils psihofiziskālais stavoklis.Liels cilvēku skaits eksperimentos ļāva izdarīt secinājumus.(cietumnieki,politiķi,biznesmeņi..parasti cilvēki.)

Johanesburgā,samitā 2002 gadā tika nofografēti visi politiķi un biznesmeņi.Rezultāti bija satriecoši-visvairāk ar melniem astrāļiem bija inficēti tieš politiķi un biznesmeņi.Cietumniekiem bija vēl vairāk.
Secinajumi: ka milzīgs cilvēku skaits,politiķi, biznesmeņi atrodas melno astrāļu varā,kuri regulē to apziņu un uzvedību.
Tāpēc mēs redzam politiķu neadekvāto rīcību ekonomikā un politikā. Latvija nav izņēmums.
2014.10.25. 20:16
Pilnīgi pareizi, nodarbojoties ar maģiju tas ir tāpat skaidrs.
Magi 100 un 1000 gadu atpakaļ to zināja.
Garu ,astrāļu dzenāšana ir viens no magu ikdienas darbiem.
Rakstiet, varam parunāt arī privāti viav200@mail.ru
Img
2015.01.05. 17:45
Reiz man bija interesanta pieredze darbā saspringtā brīdī, kad šķita, ka viss brūk un jūk. Atminējos vecu izlasītu grāmatu par manefestāciju, un slikto domu likvidēšanu un to aizstāšanu ar pozitīvajām. Vizualizēju avotu no kā plūst mīlestība un gaisma kas ieplūst manī un aizpilda mani, kad sasniedzu negāciju pilnīgu pazušanu, vienkārši atdevu to gaismu atpakal visumam, pasakot par to paldies un es mīlu Tevi, pec īsa brīža vēl būdams patīkamā eiforijā, notika kas nebijis. Es runāju pats ar sevi domās, uzdodu sev jautājumus un sāku saņemt atbildes pats no sevis, bet radās sajūta ka atbildes nedomāju es, bet kāds cits izmantojot manu iekšējo balsi atbild uz šiem eksistencionāliem jautājumiem. Vai tas varētu būt kāds astrāls? Vai iztēle?
2015.01.05. 19:06
Notikusi pieslēgšanās energoinformatīvajam laukam-tad tā ir.
Чтобы добавить комментарий, необходимо войти в систему
Войти | Зарегистрироваться