Salamandra's blog

Mirušie paši izvēlas, kā parādīties.

 

 

 Dziedniece Gulšena Artuna sazinās ar garu pasauli

Gluži tāpat kā mēs sarunājamies cits ar citu, ir cilvēki, kuri spēj sazināties ar gariem, eņģeļiem un citām gaismas būtnēm. Tikai retais to spēj, un holandiete Gulšena Artuna ir viena no tiem, kurus dēvē par medijiem, turklāt viņai šī spēja piemitusi jau kopš dzimšanas.
Nu jau gadiem ilgi Gulšena savas spējas kontaktēties ar dažādiem gariem izmanto, lai palīdzētu cilvēkiem izdziedināt fiziskas kaites, atvērt intuīciju, atgūt emocionālo līdzsvaru. Kā saka viņa pati – vest cilvēku atpakaļ pie viņa sākotnējās dabas, pie potenciāla, kas mums katram dots piedzimstot.
Vai vari aprakstīt, kā gari izskatās?
Dažādi. Gari komunicē tā, kā tev tas šķiet droši. Ja runa ir par tavu palīgu, pavadoni, tad viņš parādīsies tādā veidolā, kā tev ir komfortabli. Ja tev patīk dzīvnieki, gari var parādīties dzīvnieku izskatā. Varbūt tev patīk specifisks cilvēka tips, piemēram, skaisti vīrieši tumšiem, gariem matiem – tad gari atnāks šādā skatā.
Tie var izskatīties arī kā krāsainas gaismas bumbas vai kā citādi – tas atkarīgs no tā, ko esi spējīgs uztvert. Iespējams arī, ka gari neparādās vizuāli, bet kā izjūta vai balss.
Parasti katram medijam ir viena galvenā uztveres maņa un otra sekundārā. Atkarībā no tām viņi redz, dzird, saož, sajūt vai kā citādi uztver garus. Ar mani ir citādi – kad komunicēju ar dzīvu vai mirušu cilvēku vai dzīvnieku, saņemu informāciju tādā veidā, kādā viņš pats grib man to sniegt.
Saziņas veids atkarīgs arī no personības, kāda tā bijusi dzīves laikā: pļāpa vai klusētājs, varbūt kautrīgs, varbūt tāds, kam patika zīmēties.
Kad runā par gariem, ar to jāsaprot viņsaulē aizgājuši cilvēki?
Jā. Mirušo gari parasti izskatās pēc sevis tajā dzīves posmā, ar kuru grib dalīties. Viņi var atnākt kā jauni un veselīgi cilvēki, taču var parādīties arī veci un nevarīgi, ja grib runāt par savu nāvi. Viņiem pašiem ir viedoklis, kā viņi grib parādīties.
Viņi paši nāk, vai arī tu vari uzaicināt uz sarunu kādu konkrētu garu?
Varu uzaicināt. Ja gribēsi, lai runāju ar tavu māti, es aicināšu un nolasīšu tieši viņu. Runāju ar gariem tāpat kā ar cilvēkiem ikdienā: ja vēlos sazināties, uzrunāju garu, un, ja viņš grib ar mani kontaktēties, tad atsaucas. Man nav lielas atšķirības, vai nolasāmais cilvēks ir dzīvs vai miris, jo es sazinos ar viņa apziņu, un tā taču ir nemirstīga.
Vai gadās arī tā, ka gars atsakās sazināties?
Līdz šim man vēl tā nav gadījies, taču – viss ir iespējams. Daudzi mediji ar to ir saskārušies, bet viņi darbojas nedaudz citādā veidā. Mēdz būt kautrīgāki gari, kuriem vajadzīgs ilgāks laiks, lai iejustos sarunā. Bieži šie cilvēki arī dzīves laikā bijuši kautrīgi.
Varis
2017-09-11 08:41:58
Gari un garu pasaule nekad nav bijusi labvēlīgi noskaņota pret cilvēkiem ,viņus interesē cilvēku saražotā enerģija, emocijas , tāpēc informāciju ,ko dod gari ,mirušie nav izmntojama...tā būs melīga. Ezotērikas veikalii ir pilni ar šādi ...garu nodiktētas informācijas literatūru.Vīņus interesē tikai ,kā paņemt enerģiju no cilvēkiem , nekas vairāk.Gari rada ilūziju, ka pa tiešām var pateikt ,kā izārstēt slimo.Reāli gari nekad Jums nedos pareizu informāciju.Tāda ir mana 20 gadu pieredze maģijā...
To add a comment, you need to be logged on
ExitLogin | Register